فروشگاه پادینا گل

تازه های فروشگاه پادینا گل ، فروش انواع بذر ، گیاه ، کود و سم

نوتو

/
اگر بخواهیم نام ۱۰ کاکتوس محبوب را در ایران نام ببریم قطعا کاکتوس نوتو  یکی از این ۱۰ مورد خواهد بود.  بدون اغراق می توان گفت کلکسیون هیچ کلکسیونری بدون نوتو کامل نیست . در این مقاله می خواهیم شما را با ۰ تا ۱۰۰ پرورش نوتو آشنا کنیم . در اینفوگرافی زیر می توانید روند کلی مقاله را مشاهده نمایید.
استرفیتوم

آسترفیتوم ، ستاره ای در میان کاکتوس های کلکسیونی

/
وقتی وارد دنیای ساکولنت ها و کاکتوس ها میشیم یه دنیا تنوع میبینیم که ما رو شگفت زده می کنه . این همه گیاه متعلق به یک خانواده با ظاهرهای عجیب و غریب و دوستت داشتنی واقعا قابل تحسین هستند. یکی از گیاهانی که امروزه در ایران طرفدارهای بسیار فراوانی داره ، حتی برخی از گونه های این گیاهان از جمله آسترفیتوم آستریاس ها به عنوان گونه های کلکسیونی نگهداری میشوند. خب در این مقاله به صورت جامع و کامل از سیر تا پیاز زندگی آسترفیتوم ها رو بررسی میکنیم .
ساکولنت آلوئه

آلوئه

/
 آلوئه  آلوئه یکی از آشنا ترین نام ها در میان ساکولنت ه…
اچوریا

اچوریا ، ساکولنتی بی نظیر برای منزل شما

/
جنس اچوریا در بر دارنده بیش از ۱۰۰ گونه متفاوت از ساکولنت های رزتی شکل است که منشأ این گیاهان مکزیک ، آمریکای مرکزی و جنوبی است . تنها گونه ای که بومی تگزاس است گونه Echeveria strictiflora می باشد . ساکولنت های رزتی شکل به صورت فشرده بوده و دارای برگ های ضخیم ، آبدار است .
ساکولنت

ساکولنت،گیاهانی مقاوم به کم آبی با تنوعی بی نظیر

/
ساکولنت چیست ؟ ساکولنت چیست ؟ شاید بتوان گفت ساکولنت های یکی ا…
آلوئه عنکبوتی

آلوئه عنکبوتی

/
این گونه بسیار زیبا که در تصویر مشاهده می کنید یکی دیگر از گونه های فوق العاده آلوئه ها می باشد.به آلوئه عنکبوتی مشهور است و نام علمی آن هم Aloe humilis می باشد. آلوئه ها گیاهانی بسیار مقاوم و جذاب می باشند.اگر مایل به آشنایی بیشتر این گونه بی نظیر هستید ما را همراهی کنید.
آلوئه توری

آلوئه توری

/
تصویر بالا نوعی آلوئه را با نام رایج آلوئه توری و نام علمی Aloe aristata نشان می دهد.این گونه های زیبا و جذاب از خانواده ی ساکولنت ها می باشد همه ما می دانیم که ساکولنت ها به مقاوم بودن مشهور اند .آلوئه ها نیز بسیار مستحکم هستند.با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را بیشتر با این گونه بی نطیر آشنا کنیم.
آلوئه اسپسیوسا

آلوئه اسپسیوسا

/
جالب است بدانید که عکس زیبایی که در بالا مشاهده می کنید مربوط به نوعی ساکولنت از گونه های آلوئه ها می باشد. نام علمی آلوئه اسپسیوسا Aloe speciosa می باشد.آلوئه اسپسیوسا در بین دیگر آلوئه به دلیل ساقه بلند و بزرگ خود مشهور می باشد. حتما برایتان آشنایی با این آلوئه زیبا جذاب می باشد پس با ما همراه باشید تا شما را با آن بیشتر آشنا کنیم.