کاشت برگ نقره ای

گیاه برگ نقره ای را با چه گیاهانی می‌توان کاشت؟

کاشت برگ نقره ای

کاشت برگ نقره ای با سایر گیاهان

کاشت برگ نقره ای

گیاه برگ نقره ای را با چه گیاهانی می‌توان کاشت؟

گیاه برگ نقره ای از جمله گیاهان مهاجم به شمار می رود که می توان آن را در پس زمینه گیاهانی که رشد کمی دارند کاشت. گیاهی همچون اطلسی خزنده می تواند گیاهی مناسب برای کاشت با برگ نقره ای باشد.

از دیگر کاربردهای این گیاه در کاشت می توان به تلفیق کاشت با گیاهان پوششی زینتی اشاره کرد. گیاه برگ نقره ای به علت رنگ برگ های خود می تواند در بین رنگ های دیگر تضاد خوبی ایجاد کند.

یکی دیگر از کاربرد های این گیاه که تحت تاثیر رنگ های برگ آن است استفاده آن به عنوان مشخص کننده بذر می باشد. شما می توانید مرزها را به وسله این گیاه مشخص کنید.

کاشت برگ نقره ای

این گیاه به دلیل مقاومت خوبی که دارا است می تواند گیاه مناسبی برای گلدان و فلاور باکس باشد.

گیاه برگ نقره ای از مقاومت خوبی برخوردار است در نتیجه می توان از این گیاه در باغ خشک (Xericgarden) استفاده کرد. طراحی منظر خشک یا Xeriscape یک روش در طراحی منظر برای ذخیره آب و زمان است. تنها مشکلی که ممکن است پیش بیاید رشد علف های هرز است که برای جلوگیری از رشد این گیاهان می توانید از مالچ استفاده کنید. پس از آن این گیاه نیازمند مراقبت خاصی نیست. البته به این نکته باید توجه داشت در دوره هایی که آب و هوا بسیار گرم است هر گیاهی نیاز به آبیاری دارد و برگ نقره ای از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

هنگامی که می خواهید گیاه برگ نقره ای را در طراحی به کار ببرید به تناسب رنگ این گیاه با سایر گیاهان مناسب است. این گیاه برای مکان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد می تواند به علت تراکم بالا مناسب باشد.

 

نویسنده: نسیم خدابنده لو 

منبع

این مطلب را نیز مطالعه کنید   نگهداری سنبل
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *