نیمکت چوبی

نیمکت چوبی

نیمکت چوبی و کاربرد آن در فضای سبز

نیمکت چوبی

نیمکت های چوبی طراحی هر باغ یا منظر فضای سبز را قابل تحسین می کند،برای طرح  مبلمان های خارجی خلاقانه ،الگوهای دکوری ویژه و رنگ  و طرح های غیر معمول پیشنهاد می شود.

نیمکت های چوبی کارآمد بوده و به دکور خارج از خانه سبک خاص میدهد ، این نیمکت ها طراحی باغ و منظر فضای سبز را منحصر به فرد کرده  و فضای راحت و دلپذیری را برای استراحت ایجاد می کند .

نیمکت چوبی
ایده های خلاقانه طراحی مبلمان خارجی و نیمکت های دست ساز فضای سبز، فضای زنده را واضح تر میسازد و اهمیت فوق العاده ای به طراحی آن می افزاید و همچنین احساس طبیعی بودن و زیبایی تحسین بر انگیزی را ایجاد می کند.

نیمکت چوبی
نیمکت های چوبی حس آشنایی و گرمی و دلپزیر بودن را بر می انگیزند و  زینت بخش هستند.نیمکت های چوبی دست ساز همچنین می توانند مبلمانی با طراحی خاص و الگویی زینتی برای دکور محیط خارج از خانه باشند، مخلوطی از رنگ های طبیعی و خنثی و جزئیات واضح و سبک بافت خارجی با گل های کوزه ای رنگارنگ ، بخش های اصلی جلوه دهی و زیبایی طراحی فضای سبز هستند .

دکوراسیون زیبای فضای خارجی با نیمکت های چوبی فضای سبز

نیمکت چوبی
نیمکت های چوبی فضای سبز مستحکم هستند و می توانند حجم زیادی از استفاده را داشته باشند ،که با عمر طولانی مدت چوب ارتباط دارد. برگ دادن نیمکت های چوبی پرداخته نشده یک ایده طراحی است وقتی شما میخواهید به یک طرح ملیح محلی دست یابید.رنگ کردن نیمکت های چوبی یک ایده ی خوب برای چوب طبیعی است.

نیمکت چوبی
خریدن یا ساختن یک نیمکت چوبی راحت و افزودن ان به طراحی باغ یا فضای سبز جذابیت و مطبوعیت را به طراحی دکور خارج از خانه می افزاید.شکل های پر آب و تاب و غیرمعمول نیمکت های چوبی خارجی با گیاهان سبز و گل شگفت آور به نظر می آید، اما حتی ساده ترین طراحی نیمکت چوبی دست ساز عملکرد آن را بهبود می بخشد و ظاهر خوبی به فضای زنده خارجی می بخشد.

اگر سبک و جذابیت مهمتر از راحتی و عملکرد هستند،ممکن است نیمکت های چوبی دست ساز برای هدف گیاه تزئینی افزوده شوند و به جای ساختن فضای نشستن خارجی راحت به عنوان جذابیت دکور فضای سبز استفاده شوند .اگر راحتی عامل مهمتر باشد ،افزودن زیر سازی نرم و سایه بان کمک میکند تا نیمکت ها راحت تر و جالب تر باشند.ایده های خلاقانه طراحی مبلمان خارجی هر دو هدف زیبایی و راحتی را فراهم می کند .

منبع

نویسنده: یسنا لوافیان نژاد

منابع مورد استفاده:

منبع 1

این مطلب را نیز مطالعه کنید   باغ شفا بخش
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *